Lampa wisząca rozłożysta duża do salonu sypialni PILE V 9127 Nowodvorski
Kod produktu: 9127
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca rozłożysta do salonu sypilani PILE V black Nowdvorski 9127
Lampa wisząca Nowodvorski PILE V Black. Kolor czarny.
Prosta i elegancka lampa wisząca na żarówki LED E27 (tzw. duży gwint). Oprawa wykonana z wysokiej jakości stali malowanej na kolor czarny. Linki zwieszające w kolorze srebrnym.
Brak w komplecie widocznych na zdjęciu źródeł światła.
Wysokość maksymalna: 180 cm (regulowana linkami)
Szerokość max. 200 cm
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | lampa wisząca |
| Model: | PILE V BLACK |
| Źródło światła | 5xE27 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | czarny |
| Wysokość | 180 cm (regulowane) |
| Szerokość maks. | 200 cm |
| Waga | 3,56 kg |
| Montaż | zwieszany |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

