Lampa sufitowa TECHNO II regulowana loft Nowodvorski 9143 czarna
Kod produktu: 9143
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa loft TECHNO II czarna regulowana 9143
Lampa sufitowa regulowana Nowodvorski TECHNO II 9143. Kolor czarny.
Oprawa posiada regulację kąta świecenia źródła światła. Dzięki temu możemy każdy klosz ustawić według własnych potrzeb.
Na serię techno składają się jeszcze wersje oprawy pojedynczej i podwójnej.
Klosz w środku pomalowany na kolor biały.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | lampa sufitowa |
| Model: | TECHNO II |
| Źródło światła | 2xE27 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | czarny |
| Wysokość | 61 cm |
| Długość klosza | 61-152 cm |
| Waga | - |
| Montaż | natynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal/aluminium |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

