Lampa ścienna regulowana AXIS I loft industrial 9294
Kod produktu: 9294
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna AXIS I 9294 czarno złota regulowana
Lampa ścienna Nowodvorski AXIS I 9294 czarno- złota regulowana
Oprawa posiada regulację ramiona. Dzięki temu możemy żarówkę ustawić według własnych potrzeb.
Wysokość: 85 cm
Szerokość max. 70 cm
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | lampa ścienna |
| Model: | AXIS I |
| Źródło światła | 1xE27 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | czarny/złoty |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość maks. | 70 cm |
| Zasilania/podłączenie | Przewód z wtyczką do gniazdka 230V |
| Montaż | natynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal/aluminium |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

