Lampa sufitowa EYE SUPER BLACK I B 6503 Nowodvorski czarna GU10 77cm
Kod produktu: 6503
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa EYE SUPER BLACK I 1xGU10 czarna regulowana 6503
Lampa sufitowa regulowana Nowodvorski EYE SUPER BLACK I zwis B 6503. Kolor czarny.
Oprawa posiada regulację kąta świecenia źródła światła.
Seria EYE super to piękne połączenie prostoty i nowoczesności. Na serię EYE SUPER składają się kinkiety, lampy sufitowe czy też lampy na szynoprzewód. Dostępne kolory lamp: czarny, biały, grafit.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | lampa sufitowa |
| Model: | EYE SUPER I zwis B |
| Źródło światła | 1xGU10 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | czarny |
| Wysokość | 77 cm |
| Długość klosza | 20 cm |
| Waga | - |
| Montaż | natynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal/aluminium |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

