Kinkiet ścienny EYE SUPER BLACK 6842 Nowodvorski czarny GU10
Kod produktu: 6842
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet ścienny sufitowy EYE SUPER BLACK 1xGU10 czarny regulowany 6842
Kinkiet regulowany Nowodvorski EYE SUPER BLACK 6842. Kolor czarny.
Oprawa posiada regulację klosza.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | kinkiet |
| Model: | EYE SUPER |
| Źródło światła | 1xGU10 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | czarny |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | 521 cm |
| Waga | - |
| Montaż | natynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal/aluminium |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

