Lampa wisząca kula chrom 25cm Polaris Nowodvorski 9056
Kod produktu: 9056
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca kula chrom Polaris 1xE27
Lampa sufitowa wisząca Nowodvorski Polaris 9056 chrom.
Klasyczna lampa w kształcie kuli wykończona chromowaną powierzchnią. W lampie zastosowano klasyczną oprawkę E27.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | lampa wisząca |
| Model: | Polaris |
| Źródło światła | 1xE27 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | chrom |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Średnica | 25 cm |
| Waga | - |
| Montaż | stropowy zwieszany |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal/szkło |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

