URCHIN lampa sufitowa złota C0491-06B-F7DY plafon złote rurki 6xG9 64 cm
Kod produktu: 003064-011260
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line C0491-06B-F7DY URCHIN lampa sufitowa złote rurki
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | URCHIN |
| Model | C0491-06B-F7DY URCHIN LAMPA SUFITOWA |
| Źródło światła | G9 x 6 szt |
| Maksymalna moc | 42W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Średnica | 64 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

