Lampa sufitowa Zuma Line Crystal Ceiling C0076-05L-F4FZ
Kod produktu: 003064-001000
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Crystal Ceiling C0076-05L-F4FZ lampa sufitowa Zuma Line
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampa sufitowa Crystal Ceiling C0076-05L-F4FZ marki Zuma Line charakteryzuje się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja lampy sufitowej Crystal Ceiling C0076-05L-F4FZ:
| Seria | Crystal |
| Model | C0076-05L-F4FZ CRYSTAL LAMPA SUFITOWA |
| Źródło światła | 5 x G9 |
| Maksymalna moc | 5 x max 42W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, kryształ, metal |
| Kolor główny | transparent / chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 0 |
| Średnica | 40 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Polecamy sprawdzić również lampy Milagro oraz lampy Sollux dostępne w naszej ofercie!
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

