Lampa wisząca Zuma Line Crystal Pendant P0076-06X-F4FZ
towar niedostępny
Nowoczesna designerska lampa wisząca CRYSTAL PENDANT P0076-06X
Opis
Zuma Lina Crystal P0076-06X-F4FZ CRYSTAL LAMPA WISZĄCA
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | Crystal |
| Model | P0076-06X-F4FZ CRYSTAL LAMPA WISZĄCA |
| Źródło światła | 6 x G9 |
| Maksymalna moc | 6 x kMAX 42W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, kryształ, metal |
| Kolor główny | transparent / chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 145 cm regulowana |
| Średnica klosza | 50 cm |
| Wysokość klosza | 22 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |