Lampa sufitowa kryształowa plafon Ulriksdal Markslojd 102649 chrom
Kod produktu: 102649
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa kryształowa Markslojd Ulriksdal 102649 chromowane wykończenie
Lampa sufitowa plafon kryształowy do salonu. Chromowane wykończenie i elegancki wygląd dodadzą stylu każdemu wnętrzu. Lampa Markslojd Ulriksdal to świetna propozycja jako oświetlenie do salonu. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, hotele.
W oprawie zastosowano trzonki E14 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
Specyfikacja:
| Typ | plafon |
| Model | 102649 |
| Źródło światła | 2 x E14 |
| Maksymalna moc | max 40W (łącznie 80W) |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, metal |
| Kolor główny | przezroczysty |
| Stopień ochrony | IP21 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 22,5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

