Lampa sufitowa Fjallbacka Markslojd 105816 lampa regulowana czarna
Kod produktu: 105816
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowana lampa sufitowa plafon czarny Markslojd Fjallbacka 105816 czarny
Piękna lampa sufitowa łącząca w sobie styl skandynawski i vintage. Regulowane uchwyt pozwalają na łatwe ustawienie kierunku światła. Lampa Markslojd Fjallbacka to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. nad łóżkiem. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby. W oprawie zastosowano trzonki E14 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również w inne lampy z serii Fjallbacka
Specyfikacja:
| Typ | kinkiet |
| Model | 1105816 |
| Źródło światła | 4 x E14 |
| Maksymalna moc | 40W (łącznie 160W) |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 86 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

