Lampa wisząca druciana Triangolo 162 Milagro czarna 3 x E27
Kod produktu: ML162
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca druciana Triangolo 162
Druciana lampa wisząca marki Milagro. Model - Triangolo. Trzy czarne druciane klosze na szarych sznurach z pewnością zaintrygują i dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Lampy druciane najlepiej prezentują się we wnętrzach w stylu loftowym i industrialnym.
Marka Milagro to niekonwencjonalne rozwiązania zamknięte w energooszczędną formę. Wybierz piękno i jakość z lampami Milagro.
Specyfikacja
| Model lampy | Milagro Triangolo |
| Główny kolor lampy | czarny |
| Materiał | stal / kabel w oplocie |
| Wysokość całkowita | 120 cm |
| Możliwość regulowania wysokości lampy | tak |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość klosza | 26 cm |
| Trzonek | E27 |
| Moc | 3 x 60W |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

