Kinkiet LED lampa ścienna Nix white 512 Milagro biały
Kod produktu: ML512
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna Milagro Nix White 512
Kinkiet LED do salonu Nix 512 Milagro w formie białej kwadratowej oprawy z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa emituje przyjemne światło o barwie ciepłej. Wymienne źródło światła znacznie wydłuża jej żywotność. Doskonale wygląda razem z innymi lampami LED Milagro tworząc ciekawe formy linii świetlnych. Nowoczesna lampa Milagro Nix White 512 pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym.
Specyfikacja kinkietu LED Milagro Nix White 512:
| Typ lampy | kinkiet |
| Model lampy | Nix 512 |
| Główny kolor lampy | biały |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 13W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 65W |
| Wysokość lampy | 20 cm |
| Szerokość kloszy | 20 cm |
| Odległość od ściany | 5 cm |
| Barwa światła | ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 910lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Polecamy sprawdzić również lampy Markslojd oraz lampy Zuma Line!
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

