Lampa wisząca CARO SMOKED 42W LED Milagro
Kod produktu: ML0366
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca CARO SMOKED 42W LED
Kompozycja wystroju wnętrza każdego mieszkania, oparta jest na jakości detali bezpośrednio składających się na jego całość. Aspekt oświetlenia odgrywa jednak kluczową rolę. Seria lamp CARO to połączenie praktyczności i stylu.
Lampy dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: Złoty mat i chrom.
Lampy wykonane z wysokiej jakości materiału. Połączenie metalu i szkła zapewnia trwałość i wyjątkową jakość. Natomiast różne faktury szkła nadają lampie charakteru oraz oryginalności.
Seria lamp CARO idealnie sprawdzą się jako oświetlenie przy łóżku, czy lustrze w łazience. Pięknie doświetli pomieszczenie jak i zadba o estetykę wnętrza.
Opcja lamp wiszących idealnie sprawdzi się jako oświetlenie nad stołem w jadalni, czy wyspą w kuchni.
Ciepła barwa światła zastosowana w lampie jeszcze bardziej wydobywa jej głębię, a możliwość regulacji wysokości zapewnia większą funkcjonalność i daje większe możliwości.
Specyfikacja
| Model lampy | CARO |
| Napięcie | ~230V/550Hz |
| Główny kolor lampy | chrom |
| Materiał | szkło / metal |
| Wysokość całkowita | regulowana 230-1330 mm |
| Możliwość regulowania wysokości lampy | tak |
| Szerokość | 1100 mm |
| Wysokość klosza | 140/125/160 mm |
| Szerokość klosza | 120/170/120 mm |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Źródło światła | nowoczesne diody LED SMD |
| Moc | 42W |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 7029 lumenów |
| CRI | >80 |
| Średnia żywotność | 26000h |
| Klasa energetyczna | F |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

