Lampa wisząca LED Nix white 515 Milagro biała
towar niedostępny
Nowoczesna lampa wisząca LED z wymiennym źródłem światła. Moc - 117W. Barwa światła 3000K.
Opis
Nix white 515 Milagro lampa wisząca LED
Lampa wisząca LED Nix 515 Milagro w formie trzech białych kwadratowych kloszy z wbudowanym źródłem światła LED. Wysokość zawieszenia każdego z pierścieni można dowolnie regulować dzięki czemu tworzyć możemy dowolne kompozycje świetlne. Lampa emituje przyjemne światło o barwie ciepłej. Wymienne źródło światła znacznie wydłuża jej żywotność. Doskonale sprawdza się jako główne źródło światła w pomieszczeniu. Pięknie wygląda również razem z innymi lampami LED tworząc ciekawe formy linii świetlnych. Nowoczesna lampa LED Nix white 515 Milagro pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym.
Specyfikacja lampy wiszącej Nix white ML515 Milagro:
| Typ lampy | wisząca |
| Model lampy | Nix 515 |
| Główny kolor lampy | biały |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 117W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 585W |
| Wysokość lampy | max 120 cm |
| Szerokość kloszy | 40, 60, 80 cm |
| Barwa światła | ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 8190lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

Sprawdźcie również lampy Markslojd oraz lampy Zuma Line!
Dane techniczne
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ilość źródeł światła / rodzaj światła | 3 źródła |
| Kształt lampy | Kwadrat | prostokąt |