Lampa pierścieniowa wisząca LED Ring 066 Milagro biała
Kod produktu: ML066
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca LED Ring 066 chrom 36W.
Lampa wisząca LED Ring 066 Milagro w formie świecącego pierścienia. Lampa emituje przyjemne światło o barwie ciepłej. Wymienne źródło światła znacznie wydłuża jej żywotność. Doskonale sprawdza się jako główne źródło światła w pomieszczeniu. Pięknie wygląda również razem z innymi lampami LED tworząc większą kompozycję linii świetlnych. Nowoczesna lampa LED pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym.
Specyfikacja
| Typ lampy | wisząca |
| Model lampy | Ring 066 |
| Główny kolor lampy | biały |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 36W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 157W |
| Wysokość lampy | 100 cm |
| Średnica lampy | 60 cm |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 2200 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

