Lampa pierścieniowa LED wisząca Orion 507 Milagro czarna
Kod produktu: ML507
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa LED wisząca Orion 507 Milagro czarna
Nowoczesna lampa pierścieniowa marki Milagro Orion 507 w kolorze czarnym. Nietypowy i futurystyczny wygląd, który rozświetli każde wnętrze.
Marka Milagro to niekonwencjonalne rozwiązania zamknięte w energooszczędną formę. Wybierz piękno i jakość z lampami Milagro.
Specyfikacja lampy pierścieniowej Milagro Orion 507:
| Model lampy | Orion 507 |
| Główny kolor lampy | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne / metal |
| Wysokość całkowita | 120 cm |
| Możliwość regulowania wysokości lampy | tak |
| Szerokość | 40 cm |
| Regulacja kąta świecenia | tak |
| Źródło światła | nowoczesne diody LED SMD |
| Moc | 22W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 93W |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 1540 lumenów |
| W zestawie | instrukcja, elementy niezbędne do złożenia lampy. |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Polecamy sprawdzić również lampy Zuma Line oraz lampy Markslojd dostępne w naszym asortymencie!
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

