Kinkiet LED do łazienki Milagro Shine ML3809 chrom IP44 80cm neutralny
Kod produktu: ML3809
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet LED Shine ML3809 chrom 15W, szerokośc 80cm.
Kinkiet LED Shine 3809 to idealna lampa ścienna do salonu w formie minimalistycznej chromowanej listwy i mleczno-białego akrylowego klosza rozpraszającego światło. Wymienne źródło światła znacznie wydłuży jej żywotność. Lampa daje światło o barwie dziennej - neutralnej. Pięknie wygląda razem z innymi lampami LED tworząc większą kompozycję nowoczesnych linii świetlnych. Lampa LED pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym. Dzięki wyższej klasie szczelności - IP44 - można je stosować na zewnątrz jako lampy elewacyjne.
Specyfikacja
| Typ lampy | kinkiet |
| Model lampy | Shine 3809 |
| Główny kolor lampy | chrom |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 15W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 65W |
| Wysokość lampy | 4 cm |
| Szerokość lampy | 80 cm |
| Odległość od ściany | 12 cm |
| Barwa światła | biała neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 1050 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

