Kinkiet LED do łazienki Milagro Shine ML029 chrom IP44 30cm neutralna
Kod produktu: ML029
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet LED Shine ML029 chrom 7W, szeorkośc 30cm.
Kinkiet LED Shine 028 to idealna lampa ścienna do salonu w formie minimalistycznej chromowanej listwy i mleczno-białego akrylowego klosza rozpraszającego światło. Wymienne źródło światła znacznie wydłuży jej żywotność. Lampa daje światło o barwie dziennej - neutralnej. Pięknie wygląda razem z innymi lampami LED tworząc większą kompozycję nowoczesnych linii świetlnych. Lampa LED pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym. Dzięki wyższej klasie szczelności - IP44 - można je stosować na zewnątrz jako lampy elewacyjne.
Specyfikacja
| Typ lampy | kinkiet |
| Model lampy | Shine 029 |
| Główny kolor lampy | chrom |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 7W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 41W |
| Wysokość lampy | 4 cm |
| Szerokość lampy | 30 cm |
| Odległość od ściany | 12 cm |
| Barwa światła | biała neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 490 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

