Lampa LED nowoczesna wisząca Orion White 503 circle Milagro
Kod produktu: ML503
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Milagro Orion white 503 99W.
Nowoczesna designerska lampa marki Milagro Orion 503 w kolorze białym. Nietypowy i futurystyczny wygląd, który rozświetli każde wnętrze.
Marka Milagro to niekonwencjonalne rozwiązania zamknięte w energooszczędną formę. Wybierz piękno i jakość z lampami Milagro.
Specyfikacja
| Model lampy | Milagro Orion 503 |
| Główny kolor lampy | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne / metal |
| Wysokość całkowita | 120 cm |
| Możliwość regulowania wysokości lampy | tak |
| Szerokość | 80 cm |
| Średnice okręgów | 80 cm / 60 cm / 40 cm |
| Regulacja kąta świecenia | tak |
| Źródło światła | nowoczesne diody LED SMD |
| Moc | 99W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 495W |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 6930 lumenów |
| W zestawie | instrukcja, elementy niezbędne do złożenia lampy. |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

