Lampa sufitowa spot plafon Spirit 4P 15591-4
Kod produktu: 15591-4
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna szklana kinkiet Spirit 4P 15591-4
Lampa ścienna w formie potrójnego kinkietu z mlecznobiałego szkła z chromowanym wykończeniem. Ruchome mocowania kloszy pozwolą na dowolne ukierunkowanie każdego z nich w dowolne miejsce. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Lampa świetnie sprawdzi się jako główne źródło światła ale i tez jako część większej instalacji z innymi lampami i kinkietami LED.
Minimalistyczny design pasuje idealnie do wnętrz w stylu nowoczesnym i loftowym.
Lampa wyposażona została w trzonek E14
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet |
| Model: | 15591-4 |
| Główny materiał lampy: | chrom, szkło |
| Kolor główny produktu: | chrom |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Trzonek: | E14 |
| Wysokość: | 13 cm |
| Szerokość: | 36,5 cm |
| Długość: | 36,5 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

