SIERRA 12100006-GD lampa sufitowa plafon LED 40 cm złoty Zuma Line
Kod produktu: 003064-009114
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line 12100006-GD SIERRA plafon LED sufitowy złota ramka
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | SIERRA |
| Model | 12100006-GD SIERRA LAMPA SUFITOWA ZŁOTA/GOLD |
| Źródło światła | LED wbudowany |
| Maksymalna moc | 40W |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | tworzywo sztuczne, aluminium |
| Kolor główny | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 5,8 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 40 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Atrybuty plafony LED
- kształt oprawy kwadratowa
- źródło światła moduł LED
- źródło światła w komplecie tak
- barwa światła 4000K - neutralna
- kolor dominujący złoty
- materiał obudowy metal
- materiał klosza tworzywo sztuczne
- klasa szczelności IP20
- czujnik ruchu nie
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

