Kinkiet LED Shine 031 Milagro chrom IP44
Kod produktu: ML031
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet LED Shine 031 chrom 11W.
Kinkiet LED Shine 031 to idealna lampa ścienna do salonu w formie minimalistycznej chromowanej listwy i mleczno-białego akrylowego klosza u spodu rozpraszającego światło. Wymienne źródło światła znacznie wydłuży jej żywotność. Listwa LED daje światło o przyjemnej barwie dziennej - neutralnej. Pięknie wygląda razem z innymi lampami LED tworząc większą kompozycję nowoczesnych linii świetlnych. Lampa LED pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym. Dzięki podwyższonej klasie szczelności - IP44 - można je stosować również na zewnątrz jako lampy elewacyjne.
Specyfikacja
| Typ lampy | kinkiet |
| Model lampy | Shine 031 |
| Główny kolor lampy | chrom |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 11W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 60W |
| Wysokość lampy | 4 cm |
| Szerokość lampy | 45 cm |
| Odległość od ściany | 12 cm |
| Barwa światła | biała neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 770 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

