Kinkiet LED Ring 410 Milagro biały
Kod produktu: ML410
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet LED Ring 410 chrom 8W.
Kinkiet LED Ring 410 to idealna lampa ścienna do salonu w formie owalnego klosza. Mlecznobiały klosz idealnie rozprasza światło. Wymienne źródło światła znacznie wydłuży jej żywotność. Lampa daje światło o barwie dziennej - neutralnej. Pięknie wygląda razem z innymi lampami LED tworząc większą kompozycję nowoczesnych linii świetlnych. Lampa LED pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym.
Specyfikacja
| Typ lampy | kinkiet |
| Model lampy | Ring 410 |
| Główny kolor lampy | biały |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 8W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 37W |
| Wysokość lampy | 7 cm |
| Szerokość lampy | 35,7 cm |
| Barwa światła | biała neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 560 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

