Lampa wisząca spirala LED złota LUCERO GOLD 48W LED ML7950
Kod produktu: ML7950
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca złota spiralna LUCERO GOLD 48W LED ML7950
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | ML7950 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693779506 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Maksymalna moc/źródło | 48W LED |
| Strumień światła | 2400lm |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Głębokość | 50cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 50-90 cm regulowaa |
| Materiał | Metal + Tworzywo Sztuczne |
| Kolor | ZŁOTY |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

