Lampa wisząca LED wstążka TESORO BLACK 48W LED ML7951
Kod produktu: ML7951
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca wstążka TESORO BLACK 48W LED ML7951
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | ML7951 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693779513 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Maksymalna moc/źródło | 48W LED |
| Strumień światła | 2400lm |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Głębokość | 67 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 50 - 90 cm regulowana |
| Materiał | Metal + Tworzywo Sztuczne |
| Kolor | CZARNY |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

