Lampa wisząca LED ringi pierścienie CENTER 4000K 60W czarna
Kod produktu: ID-4722
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca LED ringi, pierścienie CENTER ProVero 4000K czarna
Nowoczesna forma lampy wiszącej CENTER sprawdzi się w każdym wnętrzu. Ciekawy design wynikający z połączenia delikatnych profili, z których wydobywa się światło. Lampa zaskoczy nas swoją lekkością oraz zapewni odpowiednią ilość światła w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym.
2 świecące ringi możemy zwiesić w linii poziomej lub na różnych wysokościach, dzięki temu lampa może mieć 2 oblicza.
Barwa światła oprawy 4000K (biała neutralna)
Średnice ringów: 60 cm , 40 cm
Specyfikacja:
| Model | CENTER |
| EAN - kod kreskowy | 5901874279521 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Maksymalna moc/źródło | 60W LED |
| Strumień światła | 5100lm |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 |
| Średnica ringów | 60 cm , 40 cm |
| Wysokość profilu | 2 cm |
| Wysokość max. | 110 cm (regulowana) |
| Materiał | aluminium + tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

