Lampa wisząca LED spirala LUCERO BLACK 48W LED ML7948
Kod produktu: ML7948
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca LUCERO BLACK 48W LED ML7948
LUCERO to linia stylowych lamp wiszących, które wyposażono w energooszczędny moduł LED. Charakteryzują się one nietuzinkowym designem. Lampy te będą idealnym dodatkiem do futurystycznych lub minimalistycznych wnętrz. Wykonano je z metalu oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Każda z lamp posiada możliwość regulacji wysokości. Linia LUCENO dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: chromu, złota oraz matowej czarnej. Lampy te będą doskonałym wyborem do salonu lub kuchni, gdzie na pewno przyciągną spojrzenia gości.
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja:
| Model | ML7948 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693779483 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Maksymalna moc/źródło | 48W LED |
| Strumień światła | 2400lm |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Głębokość | 50 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 50-90 cm regulowana |
| Materiał | Metal + Tworzywo Sztuczne |
| Kolor | CZARNY |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

