Lampa wisząca LED wstążka JASPER 4000K 51W czarna
Kod produktu: ID-4723
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca LED wstążka JASPER ProVero 4000K czarna
Nowoczesna forma lampy wiszącej Jasper sprawdzi się w każdym wnętrzu. Odważnie wywinięty profil z mlecznym kloszem, który zmiękcza i rozprasza wydobywające się z energooszczędnych diod LED światło.
Barwa światła oprawy 4000K (biała neutralna)
Średnica: 47 cm
Specyfikacja:
| Model | JASPER |
| EAN - kod kreskowy | 5901874279538 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Maksymalna moc/źródło | 51W LED |
| Strumień światła | 4400lm |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Współczynnik oddawania barw | Ra>80 |
| Głębokość | 47cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Wysokość | 120 cm regulowana |
| Materiał | aluminium + tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

