Lampa wisząca Rriano P0454-08C-SDGF RIANO złoto czarna, kryształ, opal
Kod produktu: 003064-003547
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line P0454-08C-SDGF RIANO lampa wisząca GOLD+BLACK+CLEAR+OPAL
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | RIANO |
| Model | P0454-08C-SDGF RIANO GOLD+BLACK+CLEAR+OPAL |
| Źródło światła | 8 x G9 |
| Maksymalna moc | 8 x 42W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal. szkło |
| Kolor główny | czarny/ złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 66/81/96/112 cm regulowana |
| Szerokość | - |
| Średnica | 59 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

