Lampa wisząca złote kule szklane 3 x E27 15855-3 Globo Varus
Kod produktu: 15855-3
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca szklane kule złote Globo Varus 15855-3.
Wyjątkowej urody lampa wisząca w szklanymi kloszami pokrytymi w połowie złotym kolorem. Każdy z kloszy zwieszony na różnej wysokości dodaje interesującego wyglądu całej złotej lampie.
Trzy klosze o średnicach: 30 cm, 25 cm, 20 cm.
Lampa przystosowana do żarówek LED E27 (na tzw. duży gwint).
Brak w komplecie widocznych na zdjęciach żarówek LED.
Specyfikacja:
| Seria | VARUS |
| Model | 15855-3 |
| Źródło światła | 3 x E27 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 3 x 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | meta, szkło |
| Kolor główny | złoty / transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 120 cm |
| Wymiary kloszu (kul) | 30 cm, 25 cm, 20 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

