Lampa wisząca białe kule złota Ali 56487 5xG9 Zuma Line
Kod produktu: 003064-024502
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca szklane kule Ali 5648 Zuma Line.
Piękna lampa wisząca w formie złotego profilu, po którym wiją się piękne mleczne klosze. Idealna jako eleganckie wypełnienie każdego wnętrza. Oprawa przystosowana do żarówek LED G9 230V.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | ALI |
| Model | 56487 ALI wisząca GOLD |
| Źródło światła | 5 x G9 |
| Maksymalna moc | 5 x 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | czarny / złoty / biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość max. | 180 cm regulowany |
| Szerokość | 20 cm |
| Średnica kuli | 12 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

