Lampa ścienna kinkiet biała kule Ali 5647 1xG9 Zuma Line
Kod produktu: 003064-024512
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet szklana kula Ali 5647 Zuma Line.
Seria lamp ALI marki Zuma Line to ciekawa forma mlecznych kul połączonych z czarnymi i złotymi elementami. W skład rodziny praw ALI wchodzą lampy wiszące, sufitowe, podłogowe czy kinkiety.
Kinkiet ALI czarny z mlecznym kloszem przystosowany jest do żarówek LED G9 230V.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | ALI |
| Model | 5647 ALI kinkiet |
| Źródło światła | 1 x G9 |
| Maksymalna moc | 1 x 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | czarny / biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 12 cm |
| Odległość od ściany | 15 cm |
| Średnica kuli | 12 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

