Lampa wisząca kule białe złoty profil Ali 5642 7xG9 Zuma Line
Kod produktu: 003064-024503
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca szklane kule białe złoty profil Ali 5642 Zuma Line.
Piękna lampa wisząca w formie kilku mlecznych kloszy zwieszanych z czarnej podsufitki, wykończone profilem w kolorze złota. Idealna jako eleganckie wypełnienie każdego wnętrza. Oprawa przystosowana do żarówek LED G9 230V.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | ALI |
| Model | 5642 ALI wisząca GOLD |
| Źródło światła | 7 x G9 |
| Maksymalna moc | 7 x 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | czarny / złoty / biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość max. | 180 cm regulowany |
| Szerokość | 35 cm |
| Średnica kuli | 12 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

