Lampa wisząca LED Nix black 518 Milagro czarna
towar niedostępny
Nowoczesna lampa wisząca LED z wymiennym źródłem światła. Moc - 50W. Barwa światła 3000K.
Opis
Lampa wisząca LED Nix 518 czarna 50W.
Lampa wisząca LED Nix 518 Milagro w formie dwóch czarnych kwadratowych kloszy z wbudowanym źródłem światła LED. Wysokość zawieszenia każdego z pierścieni można dowolnie regulować dzięki czemu tworzyć możemy ciekawe kompozycje świetlne. Lampa emituje przyjemne światło o barwie ciepłej. Wymienne źródło światła znacznie wydłuża jej żywotność. Doskonale sprawdza się jako główne źródło światła w pomieszczeniu. Pięknie wygląda również razem z innymi lampami LED tworząc ciekawe formy linii świetlnych. Nowoczesna lampa LED pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym.
Specyfikacja
| Typ lampy | wisząca |
| Model lampy | Nix 518 |
| Główny kolor lampy | czarny |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 50W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 250W |
| Wysokość lampy | max 120 cm |
| Szerokość kloszy | 40, 60 cm |
| Barwa światła | ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 3500lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |