Lampa stołowa loftowa Triq LS-MT1427
Kod produktu: LS-MT1427
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa stołowa loftowa Triq LS-MT1427
Lampa stołowa w formie okrągłego industrialnego stalowego klosza w kolorze chromu, stojącego na tripodzie. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Lampa świetnie doświetli nasze miejsce pracy i wprowadzi intymny nastrój w naszym wnętrzu.
Minimalistyczny i surowy design pasuje idealnie do wnętrz w stylu loftowym i industrialnym.
Lampa wyposażona została w trzonek E27
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa stołowa |
| Model: | LS-MT1427 |
| Główny materiał lampy: | metal |
| Kolor główny produktu: | chrom |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Trzonek: | E27 |
| Wysokość: | 63 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Srebrny | chrom
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

