Lampa biurkowa minimalistyczna Coco Markslojd 107341 regulowana biała
Kod produktu: 107341
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowana lampa stołowa Markslojd Coco 107341 biały
Nowoczesna lampa stołowa w skandynawskim minimalistycznym stylu. Biała kulista oprawa z wykończeniami w kolorze antycznego mosiądzu doda stylu każdemu wnętrzu. Lampa wyposażona w 2m przewód z w włącznikiem i wtyczką. Ruchomy uchwyt pozwala na łatwe ustawienie kierunku światła. Lampa Markslojd Coco to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. przy łóżku. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, pomieszczenia hotelowe.
W oprawie zastosowano trzonek GU10 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również w inne lampy z serii Coco
Specyfikacja:
| Typ | lampa stołowa |
| Model | 107341 |
| Źródło światła | GU10 |
| Maksymalna moc | 12W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | biały, antyczny mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) z włącznikiem i wtyczką |
| Wysokość | 47 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 34,5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Złoty
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Kula | sfera
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

