Lampa biurkowa LED nowoczesna Alice S-LED0828B-Czarna
Kod produktu: S-LED0828B-CZARNA
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa biurkowa LED Alice S-LED0828B-Czarna
Lampa LED biurkowa w formie czarnej oprawy z regulowanym przegubem dzięki któremu możemy łatwo ustawić kąt padania światła. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Lampa idealnie doświetli nasze miejsce pracy i wprowadzi intymny nastrój w naszym wnętrzu.
Nowoczesny design pasuje idealnie do wnętrz w stylu minimalistycznym.
Lampa wyposażona została w energooszczędne wymienne źródło światła LED o mocy 4,5 W. Barwa światła lampy - 4000K (neutralna)
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa biurkowa |
| Model: | S-LED0828B-Czarna |
| Główny materiał lampy: | metal, akryl |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Źródło światła: | LED |
| Strumień światła: | 270 lm |
| Barwa światła: | 4000 K |
| Wysokość: | 50 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 15 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Tworzywo sztuczne
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Kwadrat | prostokąt
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

