Lampa wisząca chmurka Manito Zuma Line P110718-D40 biała
Kod produktu: 003064-009503
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line P110718-D40 MANITO lampa wisząca biała z kloszem wykonanym z pierza.
Nietypowa lampa wisząca o lekkiej formie, z kloszem wykonanym z pierza. Średnica klosza 40 cm,
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | Manito |
| Model | P110718-D40 MANITO LAMPA WISZĄCA |
| Źródło światła | 1xE27 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 1x25W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | tworzywo sztuczne, imitacja pierza |
| Kolor główny | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość całkowita z zawiesiami | 140 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

