Lampa sufitowa plafon CAPRI 19027-M kryształowy 40 cm
Kod produktu: 003064-011587
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line Lampa sufitowa CAPRI 19027-M plafon kryształowy 40cm 6xG9
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | CAPRI |
| Model | Lampa sufitowa CAPRI 19027-M |
| Źródło światła | G9 x 9 |
| Maksymalna moc | 25W z 9 szt |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, metal |
| Kolor główny | transparentny, srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Średnica całkowita | 40 cm |
| Średnica podsufitki | 35 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

