Lampa sufitowa plafon LED Sovana CCT smart + pilot czarna Azzardo AZ2726
Kod produktu: AZ2726
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Plafon SOVANA 55 CCT z pilotem Azzardo
Lampy Azzardo to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Azzardo charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Azzardo w sklepie Perfekt Market.
Sovana to jeden z z rodziny plafonów, które wyróżnia piękna dekoracyjna forma. Produkty sprawdzają się zarówno w salonie, kuchni, sypialni, korytarzu, czy biurze. Lampę można dostosować do indywidualnych potrzeb, dzięki zmianie natężenia i barwy światła od ciepłej po neutralną do zimnej za pomocą pilota.
Specyfikacja:
| Seria | Sovana 55 |
| Model | AZ2726 |
| Źródło światła | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 50W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | aluminium |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Strumień świetlny | 2750lm |
| Barwa światła | CCT (ciepła, neutralna, zimna) |
| Możliwość ściemniania | tak - pilot w zestawie |
| Klasa energetyczna | 4 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Atrybuty plafony LED
- kształt oprawy okrągła
- źródło światła moduł LED
- źródło światła w komplecie tak
- barwa światła 3000K - ciepła
- dodatkowe funkcje pilot
- kolor dominujący czarny
- materiał obudowy metal
- materiał klosza tworzywo sztuczne
- klasa szczelności IP20
- czujnik ruchu nie
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

