Kinkiet lampa ścienna Halo 40 WALL złoty ring koło AZ4706
Kod produktu: AZ4706
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet LED koło ring Halo 40 WALL AZ4706 Azzardo
Lampy Azzardo to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Azzardo charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Azzardo w sklepie Perfekt Market.
Nowoczesna seria lamp Halo marki Azzardo do połączenie designu i nowoczesnej technologii LED. Kinkiet w kształcie koła ringu, rzucający poświatę na ścianę.
Kolor obudowy: złoty. Średnica 40 cm.
Specyfikacja:
| Seria | Halo 40 |
| Model | AZ4706 |
| Źródło światła | moduł LED (zintegrowany) |
| Maksymalna moc | 28W |
| Barwa światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 2000lm |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal / akryl |
| Kolor główny | złoty, biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Wysokość | 4,2 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Klasa energetyczna | G |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

