Lampa sufitowa żyrandol kryształowy złoty BOLLA 38 Azzardo AZ3083
Kod produktu: AZ3083
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa żyrandol kryształowy złoty Bolla 38 AZ3038
Lampy Azzardo to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Azzardo charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Azzardo w sklepie Perfekt Market.
BOLLA 38 to najmniejszy z rodziny złotych plafonów, które wyróżnia piękna dekoracyjna forma. Produkty sprawdzają się zarówno w dużych, jak i niewielkich pomieszczeniach, wnosząc do nich sporą dawkę elegancji i blichtru.
Klasyczna lampa w formie okrągłego plafonu sufitowego z elementami dekoracyjnymi imitującymi zwieszone egipskie kryształki. Lampa na 5 źródła światła LED G9
Specyfikacja:
| Seria | BOLLA 38 |
| Model | AZ3083 |
| Źródło światła | 5 x G9 |
| Maksymalna moc | 5 x 7W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal / szkło |
| Kolor główny | złoty, kryształ |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Średnica | 38 cm |
| Klasa energetyczna | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

