Lampa stołowa szklana glamour Proud Markslojd 107484 biała
Kod produktu: 107484
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa stołowa Markslojd Proud 107484 biała
Piękna lampa stołowa łącząca w sobie klasyczny i dekoracyjny styl. Biała szklana zdobiona oprawa z tekstylnym białym abażurem i chromowanym wykończeniem doda stylu każdemu wnętrzu. Lampa Markslojd Proud to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. przy łóżku jak i również w salonie. Jej niezwykle elegancki design doskonale nadają się nie tylko do mieszkań ale również do wnętrz komercyjnych, restauracji, pubów, hoteli.
W oprawie zastosowano trzonek E27 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
Specyfikacja:
| Typ | lampa stołowa |
| Model | 107484 |
| Źródło światła | E27 |
| Maksymalna moc | 60W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, tkanina |
| Kolor główny | biały, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) z włącznikiem i wtyczką sieciową |
| Wysokość | 65 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

