Lampa ścienna kinkiet LED Ines LED nowoczesna czarna 3+6W regulowana 65144/B/W One Light
Kod produktu: 65144/B/W
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny kinkiet LED ścienny Ines LED One Light 65144B/W
Nowoczesna lampa ścienna LED Ines marki One Light. Ciekawa konstrukcja z miękkim tylnym światłem, które może pełnić nastrojową funkcję oraz reflektora kierunkowego, który może doświetlić nam wybrane przez nas miejsce.
Oba punkty świetlne zapalane są osobno. Możemy sami zdecydować, która część lampy będzie się świecić
Barwa światła lampy: biała ciepła 3000K.
Lampa nieściemnialna.
Specyfikacja:
| Seria | INES |
| Model | 65144B/W |
| Źródło światła | LED w komplecie |
| Moc | 3W reflektor, 6W światło tylne |
| Barwa światła | 3000K biała ciepła |
| Strumień świetlny | 530lm / 176lm reflektor / 354lm światło tylne |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 51,5 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Długość reflektora | 10 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła moduł LED
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

