Oprawa sufitowa IP65 do łazienki wpust oczko Kedares białe One Light 10105R2/W
Kod produktu: 10105R2/W
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa sufitowa hermetyczna IP65 do łazienek Kedares One Light biała
Oprawa sufitowa marki One Light wykonana z wysokiej jakości odlewu aluminium malowanego proszkowo. Oprawa bez regulacji kąta świecenia źródła światła.
Oprawa o podwyższonej klasie szczelności IP65- może byś stosowana nad prysznicami, w łazienkach, toaletach.
Źródło światła przesłonięte jest przezroczystym szkłem.
Średnica oprawy: 9,2 cm
Zalecana wysokość sufitu podwieszanego od stropu do płyty GK: 13 cm
Otwór montażowy (zalecany): 8,2 cm.
Oprawa nie zawiera w komplecie żarówek.
Specyfikacja:
| Seria | Kedares |
| Model | 10105R2/W |
| Źródło światła | 1 x GU10 |
| Maksymalna moc | 1 x max 50W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | aluminium |
| Kolor główny | biały |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 3,3 cm |
| Średnica | 9,2 cm |
| Otwór montażowy | 8,2 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

Cechy produktu
Oprawy sufitowe halogenowe
- miejsce montażu pomieszczenie mokre / montaż zewnętrzny
- materiał aluminium
- kolor dominujący biały
- klasa szczelności IP65
- możliwość regulacji nie
- typ źródła światła GU10 | MR16
- ilość źródeł światła 1
- Producent ONE Light
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

