Lampka podłogowa LED nowoczesna czarna Diodor P 61132B/B/W One Light
Kod produktu: 61132B/B/W
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Diodor P lampa podłogowa LED 3+8W One Light 61132B/B/W
Nowoczesna lampa podłogowa LED Diodor marki One Light.
Lampa w nowoczesnej formie z reflektorem LED o mocy 3W oraz świecącej podstawie LED o mocy 8W.
Barwa światła lampy: biała ciepła 3000K.
Lampa nie ściemnialna.
Specyfikacja:
| Seria | Diodor |
| Model | 61132B/B/W |
| Źródło światła | LED w komplecie |
| Moc | 3W reflektor, 8W postawa |
| Barwa światła | 3000K biała ciepła |
| Strumień świetlny | 730lm / 200lm reflektor / 500lm podstawa |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Długość | 15 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

