Lampka biurkowa stołowa loft czarna Serena S 61116A/B One Light
Kod produktu: 61116A/B
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Serena S lampa stołowa biurkowa One Light 61116A/B
Stołowa lampka Serena S marki One Light. Kolor czarny. Gwint żarówki E27.
Specyfikacja:
| Seria | Serena |
| Model | 61116A/B |
| Źródło światła | E27 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 10W (LED) |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 51 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Długość | 14 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

