Kinkiet CLOE chrom RLB94875-1W hampton
Kod produktu: 003064-010537
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line CLOE RLB94875-1W kinkiet chrom w stylu hampton
Piękny kinkiet w stylu hampton z chromowanym wykończeniem. Subtelny biały klosz wykonany z tkaniny w połączeniu z źródłem światła LED (brak w komplecie) stworzy niesamowity klimat w naszym wnętrzu.
Lampy Zuma Line Action to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | CLOE |
| Model | RLB94875-1W CLOE KINKIET |
| Źródło światła | 1xE27 |
| Maksymalna moc | 1x60W max |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, tkanina |
| Kolor główny | chrom, biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 47 cm |
| Odległość od ściany | 21 cm |
| Średnica klosza | 16 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

