Lampa wisząca Hampton P0324 Glasgow chrom duża
Kod produktu: P0324
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty 24/7 Darmowa
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Glasgow chrom 6xE14 Hampton P0324
Piękna lampa wisząca w chromowanym wykończeniu, z niewielkimi kloszami w kolorze białym. Lampa Hampton model Glasgow to otwarta forma, która jest jednocześnie odważna i subtelna. Ta imponująca oprawa łączy dwie jakości: nowoczesność i tradycję.
Zachęcamy do sprawdzenie oferty innych lamp w stylu Hampton.
Specyfikacja:
| Seria | Glasgow |
| Model | P0324 |
| Źródło światła | 6 x E14 |
| Maksymalna moc | 6 x max. 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | tkanina, metal |
| Kolor główny | chrom/biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Długość z zawiesiami | 120 cm (regulowana) |
| Średnica klosza | 77 cm |
| Wysokość klosza | 84 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

